Pasty

Pięciostopniowy system polerski stworzony na bazie wody. Bez zawartości sylikonów, wypełniaczy i rozpuszczalników. Długa praca przy zerowym pyleniu.

Short Pad

Zwiększona siła cięcia przez zastosowanie krótkiego, 100% naturalnego włosia. Niska temperatura pracy dzięki otwartokomórkowej pianie. Niezwykle łatwe czyszczenie i wysoka wytrzymałość.

Jak zostać dystrybutorem?

1

Jeżeli prowadzisz stacjonarny lub internetowy sklep związany z branżą detailingową, powinieneś mieć nasze produkty w swojej ofercie.

2

Skontaktuj się z nami tak jak Ci wygodnie: zadzwoń, wypełnij formularz, napisz do nas na Facebooku.

3

Zrealizuj pierwsze zamówienie o wartości ustalonego progu dystrybutorskiego

Materiały dla dystrybutorów

Materiały reklamowe/ marketingowe stanowią integralny element w kształtowaniu wizerunku marki oraz w budowaniu zaufania do produktu, szczególnie gdy jego wyboru dokonujemy po raz pierwszy. Dlatego nasi dystrybutorzy mają dostęp do:

Standy
Standy

Ekspozytory produktowe to doskonała forma użytkowa służąca do prezentacji marki i jej produktów. Zaprojektowane w przemyślany sposób pozwalają odpowiednio rozplanować przestrzeń sprzedażową, a przede wszystkim wyeksponować produkty. Aby odpowiednio trafić w Twoje potrzeby, dajemy Ci wybór skorzystania z ekspozytora o podstawowych wymiarach ( szer. 75 cm x gł. 41 cm x wys.190 cm) lub wykonanego na indywidualne zamówienie. Aby poznać szczegóły – skontaktuj się z nami.

 

 

Materiały reklamowe
Materiały reklamowe

Katalogi produktów, ulotki promocyjne, logowane gadżety reklamowe, banery na strony internetowe. To wszystko oraz wiele innych typu nośników reklamowych tworzymy przy okazji eventów, konkursów czy pojawienia się nowych produktów. Możesz być pewien, że Twoja do trafią również do Ciebie. Aby poznać szczegóły – skontaktuj się z nami.

Video
Video

Nie od dziś wiadomo, że najszybciej przyswajamy informacje, które docierają do nas przez video. Wykorzystanie filmów i animacji pozwala w najbardziej przystępny sposób przekazać bogate treść i specjalistyczną wiedzę lub krótko zaprezentować ofertę firmy lub jej działalność. Video marketing posiada ogromny potencjał, a to jak go wykorzystamy , zależy tylko i wyłącznie od nas i od Ciebie. Dysponujemy już sporym zapleczem animacji filmów. Każdą z nich możemy dostosować do Twoich potrzeb (np. dostosowanie języka).

Szkolenia
Szkolenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty? A może chcesz zaprezentować je swoim klientom. Przygotowanie szkolenia produktowego, które poruszy umysł i duszę odbiorców jest wyzwaniem, dlatego zaproś nas a my zajmiemy się tym za Ciebie. Przekażemy Wam znajomość produktów, ich zastosowań oraz technologie produkcji. Mamy pomysł na kluczowy przekaz, który pozostanie w pamięci uczestników zajęć na dłużej. Szkolenie zorganizujemy u Ciebie. Minimalna ilość uczestników to 20 osób. Aby poznać szczegóły – skontaktuj się z nami

Chcesz zostać dystrybutorem?

Pozwól się poznać! Uzupełnij formularz i prześlij do nas. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 h. Zapoznamy Cię z ofertą dystrybutorską.


    Find distributor

    Nasze produkty dostępne są w
    11 krajach na świecie
    23 sklepach w Polsce